ŚWIATŁOTERAPIA W WETERYNARII

Kotek

Leczenie światłem spolaryzowanym Bioptron ma szerokie zastosowanie w weterynarii co potwierdzają lekarze tej specjalności. Wielu lekarzy posiada lampy bioptron w swoich gabinetach.

Zwierzęta nie podlegają autosugestii, więc lecznicze właściwości nie są efektem "placebo", co jest najlepszym dowodem na skuteczność zabiegów lampami Bioptron.

Terapia Światłem BIOPTRON jest polecana kiedy twój ulubieniec albo zwierzę hodowlane cierpi na następujące dolegliwości:

Strzałka Konie: choroby skóry, gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych lub urazach, alergie, przy zapaleniu ścięgien lub zwichnięciu, ochwat kopytowy, przy owrzodzeniach lub letniej egzemie u koni.

Strzałka Psy i Koty: choroby skóry, gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych lub urazach, przy zapaleniu ścięgien lub zwichnięciu, choroby mięśni, grypa u kotów, zapalenie ucha zewnętrznego u psów, kamica nerkowa u psów oraz zapalenie pęcherza moczowego.

Strzałka Bydło i Świnie: choroby skóry, gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych lub urazach, przy zapaleniu ścięgien lub zwichnięciu, zapaleniach wymion, chorób mięśni i kopyt.

Strzałka Zwierzęta domowe, ptaki, gady itd: choroby skóry, ogólne leczenie zakażeń, nieprawidłowości wzrostu i rozwoju, efektywniejsze gojenie się ran.

Terapia Światłem BIOPTRON jest skuteczna w zakresie leczenia wielu dolegliwości u zwierząt. Twój ulubieniec skorzysta jeżeli cierpi na artretyzm, zapalenie stawów, uczulenia lub owrzodzenia. TŚB przyśpiesza także proces mineralizacji kości po złamaniach.

 

Pies Kot

 

 

Poznaj prawdziwe historie zwierząt leczonych przy użyciu lamp BIOPTRON:

 

Słonica KASHIN

Kashin była azjatycką słonicą w Zoo w Auckland, na zdjęciach w wieku 31 lat. Cierpiała na poważne artretyczne bóle w obu nogach przez 15 lat, wyjątkowo kiedy waży się ponad 3,3 tony i jest się szpotawym.

więcej

Suka MILO

Suka Milo została znaleziona w Medaković (Serbia) z wszystkimi czterema łapami odciętymi. Według opinii weterynarza, leżała sparaliżowana od ponad tygodnia z bólem i widocznymi kośćmi, straciła dużo krwi i cudem przeżyła.

więcej

MISIE KOALA

Spike został znaleziony w Crestwood na drzewie w podwórzu. Dzieci nazwały go "Spike" Okazało się że miał zaawansowane zapalenie spojówek, spowodowane bakterią Chlamydia.

więcej

 

Wstecz

Strzalka