VITAL SYSTEM by Zepter Group

APARATY MEDYCZNE I KOSMETYCZNE

HAND MASSAGER LG 818

Hand massager

Dzięki głowicy o pięciu końcówkach masujących zapewnia skuteczny masaż w warunkach domowych. Efekty masażu są porównywalne z masażem profesjonalnym. Aparat został zaprojektowany w taki sposób, żeby każdy jego użytkownik mógł łatwo i szybko poprawić sobie samopoczucie. Masaż usuwa zmęczenie, łagodzi ból mięśni, szczególnie spowodowany napięciem i stresem, poprawia stan energetyczny organizmu i działa ogólnie tonizująco na organizm.

Jonizująca suszarka do włosów LG 812

Jonizująca suszarka

Jonizująca suszarka, zamiast odbierania witalności włosom, odżywia je i jednocześnie szybciej suszy. W rzeczywistości suszy włosy przy użyciu połowy ciepła i w o połowę krótszym czasie, praktycznie eliminując zagrożenie rozdwojonych końcówek!

Jonizująca suszarka do włosów Zeptera jest unikalna, ponieważ odżywia włosy podczas suszenia przy użyciu stałego strumienia ujemnie naładowanych jonów. Różnicę tę można zauważyć natychmiast.

Włosy są zdrowsze, bardziej lśniące i podatniejsze na układanie.

Depilator Softelle PB 865

Hand massager

Zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowym Kongresie Wynalazczości w Genewie. Jest nowoczesnym produktem ułatwiającym pielęgnowanie urody, służącym do usuwania włosów. Odznacza się wielką wydajnością i może byś używany w komfortowych warunkach domowych. Ergonomicznie zaprojektowany, składa się z 6 rzędów po 3 pary szczypczyków. Zamykają się one i otwierają 36 000 razy na minutę, czyli 600 razy na sekundę. Wszystkie szczypczyki są zakrzywione zgodnie z naturalnym kształtem kobiecej nogi. Jest idealny dla osób w każdym wieku i może być używany do bardzo krótkich włosów (0.25 mm.)

Elektroakupunkter PBG 866

Hand massager

Super nowoczesny aparat do szybkiego uśmierzania bólu. Posiada 36 złoconych szpilek spełniających rolę igieł do akupunktury. Urządzenie działa na zasadzie elektronicznej stymulacji określonych partii ciała bez konieczności stosowania bolesnych nakłuć. Użytkownik sam reguluje intensywność i czas działania aparatu.

Stosowanie elektroakupunktera daje bardzo dobre rezultaty w przypadku tak powszechnych dolegliwości, jak: migrena, bezsenność, stres, bóle barku, kręgosłupa; pomaga także w osiągnięciu wzmocnienia energetycznego. Jest niezawodny w działaniu i prosty w obsłudze, jak wszystkie aparaty oferowane przez firmę Zepter.

Zestaw do manicure i pedicure PB 875

Hand massager

Wyposażenie:

  • 4 metalowe krążki ścierające,
  • krążek szlifujący,
  • 2 krążki oczyszczające,
  • pilniczek do stwardniałej skóry,
  • stożkowa końcówka do manicure,
  • suszarka do lakieru.

Strzalka