Kwiatek THERAPY AIR ION - NOWOŚĆ Kwiatek

Technologia najnowszej generacji

 

Pięciostopniowy system filtrów

TherapyAir ION

TherapyAir iOn - nowość firmy Zepter - system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnętrznego, zajmuje ważne miejsce w naszej kompleksowej ofercie produktów dla zdrowia i urody. Jonizacja jest jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania zanieczyszczeń z powietrza.

W czasie ostatnich 10 lat zarejestrowano ogromny wzrost ilości zachorowań na alergie, astmę, nowotwory, rozedmę, nieżyt oskrzeli oraz inne choroby związane z zanieczyszczonym powietrzem.

Powietrze wewnętrzne zawiera do 100 razy więcej toksycznych substancji, niż powietrze na zewnątrz pomieszczeń, w których przebywamy.

W trosce o Państwa zdrowie powstało urządzenie, które w optymalny sposób oczyszcza powietrze oraz produkuje jony ujemne. TherapyAir iOn pozwala rozkoszować się nową jakością świeżego powietrza.

Filtr antystatyczny Filtr antystatyczny
usuwa większe cząsteczki kurzu, włosy, sierść zwierząt.
1
2 Filtr antybakteryjny
usuwa w dużym stopniu drobinki kurzu, pleśń i bakterie o rozmiarze powyżej 1nm, chroniąc jednocześnie Filtr ZEPTER HEPA.
Filtr antybakteryjny
Filtr Zepter HEPA Wysoce efektywny filtr ZEPTER HEPA
usuwa cząsteczki kurzu, dym papierosowy, podczas gdy antybakteryjna i antypleśniowa warstwa thiavendazole eliminuje zarazki oraz pleśń.
3
4 Filtr antyalergiczny
zawiera mieszankę srebra i apatytu, - za pomocą ekstraktu ginko biloba usuwa wirusy oraz bakterie chorobotwórcze takie jak legionella.
Filtr antyalergiczny
Aktywny filtr węglowy Aktywny filtr węglowy
dzięki licznym mikrootworom skutecznie eliminuje toksyczne gazy i nieprzyjemne zapachy.
5
6 Moduł generujący jony ujemne
odpowiada za produkcję jonów ujemnych pozwalających użytkownikowi TherapyAir iOn rozkoszować się nową jakością świeżego powietrza.
Moduł generujący jony ujemne

Therapy Air iOn - Zatrzymaj świeże powietrze - oddychaj zdrowiem

Strzalka