Kwiatek THERAPY AIR Kwiatek

TERAPIA FIZYCZNA DLA CIAŁA I AROMATERAPIA DLA UMYSŁU

Ekstrakty poprawiają zdrowie fizyczne oraz stan emocjonalny.

Therapy Air
PWC-503-061

Relax - Kojące wyciągi z jaśminu, melona, fiołka i krzewu różanego powodują poczucie wewnętrznego spokoju i odprężenia. Jest to doskonały aromat, który należy umieścić w Waszym Therapy Air, gdy czujecie się zestresowani, zmęczeni, napięci; albo gdy czujecie się pod presją w biurze, w domu, przed egzaminami, ważnym spotkaniem lub rozmową w sprawie pracy lub w jakiejkolwiek napiętej i kłopotliwej sytuacji. Możecie go używać w szpitalach, w szkołach, w ośrodkach prowadzących zajęcia jogi i medytacje, w salonach piękności, w gabinetach dentystycznych, na farmach piękności i w uzdrowiskach. Jeżeli cierpicie na alergię, bóle głowy lub przeziębienia, możecie go używać, gdy czujecie potrzebę ukojenia i uspokojenia.Therapy Air
PWC-503-062

Energy - Przy pomocy środków orzeźwiających, takich jak zielona herbata, grapefruit, cytryna i drzewo sandałowe, aromat Energy może Wam pomóc zwiększyć wydajność i koncentrację. Najlepiej używać go w biurze, gdzie ułatwi Wam sesje burzy mózgów, w sali gimnastycznej, aby wzmocnić Wasze rutynowe zajęcia, w czasie wszelkiego rodzaju szkoleń , w szkołach, aby podnieść Waszą aktywność umysłową, na uczelniach, w czasie zebrań, w klubach.

Jeżeli złożyło Was przeziębienie lub jesteście przykuci do łóżka z powodu gorączki, zmęczeni lub chorzy, aromat Energy będzie dla Was odpowiednim stymulatorem!Therapy Air
PWC-503-060

Happiness - Aromat Happiness z bergamotem, irysem, drzewem sandałowym, cedrem, kardamonem i domieszką piżma, uruchomi wszystkie Wasze receptory węchowe i zapewni Wam pozytywne samopoczucie na cały dzień. Aromat ten doskonale nadaje się do stosowania w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie dopasować atmosfery lub nastroju przy pewnych ważnych okazjach. Dlatego też, jeżeli jesteście przygnębieni lub w złym nastroju, wprowadźcie nieco Happiness do Waszego życia. Najlepiej używać go w czasie uroczystości, ślubów, przyjęć urodzinowych, zjazdów rodzinnych, w miejscach, gdzie bawią się i śpią dzieci, w biurach, przedszkolach, restauracjach. A także w domu. szkole, w sklepie zoologicznym itp.

Możesz używać Therapy Air z różnymi ekstraktami SWISSO LOGICAL produkowanymi wyłącznie na potrzeby Zepter International przez wysoko zaawansowaną techniczne szwajcarską firmę Intercosmetica.

Strzalka