Kwiatek THERAPY AIR Kwiatek

system oczyszczania i uzdatniania powietrza

Jak działa Therapy Air?

Schemat 11. Już po przejściu przez mikrofiltr usuwane są cząsteczki zanieczyszczające powietrze wielkości do 0,4 ľm. Ryzyko zachorowania na alergię, astmę i inne choroby układu oddechowego jest zminimalizowane. Do naszych płuc nie przedostają się pyły mniejsze od 3 µm, które powodują ciężkie choroby, a nawet śmierć.

Schemat 22. Stosując najbardziej innowacyjną technologie, TAT (Therapy Air Technology) w Therapy Air, Zepter zdołał odtworzyć skomplikowane, naturalne reakcje chemiczne w komorze ozonowej, dzięki czemu otrzymaliśmy najsilniejsze urządzenie do oczyszczania powietrza jakie znamy. TAT sterylizuje powietrze, wykorzystując aktywne jony tlenu, generowane przy pomocy emiterów plazmowych i wolne rodniki wodorotlenowe.

Schemat 33. Mikroorganizmy i zanieczyszczenia są niszczone w tzw. procesie zimnego spalania w katalizatorze. Katalizator również neutralizuje pozostały ozon i wolne rodniki wodorotlenowe, usuwa pozostałe gazy i nieprzyjemne zapachy. Po przejściu przez katalizator powietrze wydostaje się z Therapy Air przez kratkę wylotu, która kieruje je w górę pomieszczenia, ułatwiając cyrkulację i skracając oczyszczanie.

Schemat 44. Powietrze znów zostaje zassane, tym razem przez dziurkowaną powierzchnię na tylnej ściance obudowy, za pomocą mniejszego wentylatora do komory, w której znajduje się pojemnik z żelem Swissological. Zanim zostanie wydmuchane ponownie do pomieszczenia, powietrze zostaje wzbogacone naturalnymi makrocząsteczkami zawartymi w żelu. Mają one zdolność adsorpcji substancji zanieczyszczających powietrze, a dzięki powtarzającym się cyklom oczyszczania, wszystkie zanieczyszczenia razem z cząsteczkami zawartymi w żelu zostaną usunięte z pomieszczenia przez Therapy Air. Jednocześnie składniki komponentu zapachowego Swissological żel powodują, że człowiek poddawany jest aromaterapii.

Therapy Air

Strzalka