Kwiatek THERAPY AIR Kwiatek

system oczyszczania i uzdatniania powietrza

Gdzie może być stosowany Therapy Air?

We wszystkich pomieszczeniach zamkniętych!

Therapy Air może być z Państwem w każdym pomieszczeniu: w salonie, w pokoju dziecinnym, kuchni, a dzięki cichej pracy nawet w sypialni. Niski poziom szumu jaki wywołuje podczas pracy odpowiada uspokajającemu odgłosowi płynącego strumienia.

Therapy Air

Zastanówmy się, czy Therapy Air nie jest potrzebny w pokoju dziecinnym? Prosto ze szpitala noworodki trafiają zwykle do świeżo pomalowanych pokoi dziecinnych z nową wykładziną, nowym łóżeczkiem, materacem, kocykami i zabawkami, czyli do pomieszczenia o wysokim stężeniu substancji toksycznych, które się mogą ulatniać przez całe lata.

Therapy Air znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Czy wiedzą Państwo, że wg najnowszych badań naukowców Narodowego Instytutu Raka w USA (NCA) przegrzane mięso i niektóre rodzaje olejów emitują substancje mutagenne uszkadzające strukturę DNA, które mogą wywołać raka.

W sypialni spędzamy bardzo dużo czasu. Therapy Air zapewni nam spokojny sen, a dzięki aromaterapii zyskamy pozytywną energię na każdy nowy dzień.

Nasz system pomoże poprawić efekty pracy, dając zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy wiele satysfakcji. Może być stosowany:

Strzalka