Oddziały PFRON w POLSCE

Informacji o wsparciu, jakiego udziela Fundusz, można szukać w oddziałach PFRON i Ośrodkach Informacji dla Osób Niepełnosprawnych

Kropka 2 ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI

Tel: (71) 346 74 40
Fax: (71) 342 12 60
Adres: 50-053 Wrocław, ul. Szewska 6/7
E-mail: wroclaw@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI

Tel: (56) 654 66 92; (56) 655 51 28 w. 15 do 21
Fax: (56) 655 60 02 w. 31
Adres: 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 28
E-mail: torun@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ LUBELSKI

Tel: (81) 744 16 47; 743 88 79; 745 30 55/56
Fax: (81) 744 16 47; 743 88 79; 745 30 55/56
wew. 20
Adres: 20-362 Lublin, ul. Tetmajera 21
E-mail:lublin@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ LUBUSKI

Tel: (68) 320 55 80; (68) 324 33 38
Fax: (68) 324 33 36
Adres: 65-021 Zielona Góra, ul. Dąbrowskiego 25A
E-mail: zielonagora@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ ŁÓDZKI

Tel: tel (42) 677-12-30 042-677-12-31
Fax: (42) 677-12-50
Adres: 90-353 Łódź, ul. Kilińskiego 169
E-mail: lodz@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI

Tel: (12) 415 86 35; (12) 415 91 19
Fax: (12) 415 86 85
Adres: 31-406 Kraków, ul. 29 Listopada 130
E-mail: krakow@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ MAZOWIECKI

Tel: (22) 822 32 75; (22) 822 32 78; (22) 822 32 79
Fax: (22) 822 32 70
Adres: 02-021 Warszawa, ul. Grójecka 19/25
E-mail: warszawa@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ OPOLSKI

Tel: (77) 423 29 90
Fax:(77) 453 95 91
Adres: 45-011
Opole, ul. Koraszewskiego 8/16
E-mail: opole@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ PODKARPACKI

Tel. (17) 852 8911; (17) 852 89 32; (17) 853 5911 Fax:(17) 853 26 12
Adres: 35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 10
E-mail: rzeszow@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ PODLASKI

Telefon: (85) 654 57 65 Fax: (85) 664 23 92
Adres: 15-483 Białystok, ul. Fabryczna 2
E-mail: bialystok@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ POMORSKI

Telefon: (58) 554 85 16 Fax: (58) 552 28 06
Adres: 80-309 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 32
E-mail: gdansk@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ ŚLĄSKI

Telefon: (32) 203 68 35; Fax: (32) 203 68 34
Adres: 40-950 Katowice, pl. Grunwaldzki 8-10/8
E-mail: katowice@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ ŚWIĘTOKRZYSKI

Telefon: (41) 342 19 69
Fax: (41) 342 19 68
Adres: 25-955 Kielce, al. IX Wieków Kielc 3
E-mail: kielce@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ WARMIŃSKO-MAZURSKI

Telefon: (89) 534 91 51
Fax: (89) 527 76 39
Adres: 10-959 Olsztyn, ul. Kopernika 46A
E-mail: olsztyn@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ WIELKOPOLSKI

Telefon: (61) 843 55 16 do 18; (61) 843 04 31
Fax: (61) 847 64 39
Adres: 60-573 Poznań, ul. Lindego 4
E-mail: poznan@pfron.org.pl

Kropka 2 ODDZIAŁ ZACHODNIOPOMORSKI

Telefon: (91) 482 09 20; (91) 483 67 85
Fax: (91) 482 79 36
Adres: 70-110 Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 33
E-mail: szczecin@pfron.org.pl

Strzalka