KwiatekNOWOŚCI ZEPTERKwiatek

Pasek

lampa MedAll

BIOPTRON MEDALL Lampa do naświetlań Bioptron MedAll to lampa Bioptron najnowszej generacji. Średnica lampy wynosi 5 cm. .

więcej dalej

Pasek

edel wasser

EDELWASSER ZEPTER To najbardziej zaawansowany technologicznie system oczyszczania wody. Zapewnia nieograniczony dostep do czystej i zdrowej wody w Twoim domu. .

więcej dalej

Pasek

TherapyAir ON

ASTAX10 STOPAGE - wzmocnij swoje zdrowie, zwalczaj efekty starzenia się skóry - ASTAX10 STOPAGE daje Ci zdumiewającą siłę astaksantyny, luteiny i witaminy E zamkniętą w małej kapsułce żelowej. Ten suplement diety zażywany raz dziennie może stać się Twoim największym sprzymierzeńcem w skutecznej walce z efektami starzenia się, a tym samym skutecznie ochroni organizm przed ryzykiem zachorowań na liczne schorzenia.

więcej dalej

Pasek

TherapyAir ON

TherapyAir iON - system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnętrznego, zajmuje ważne miejsce w naszej kompleksowej ofercie produktów dla zdrowia i urody. TherapyAir dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym skutecznie oczyszcza powietrze w każdym pomieszczeniu, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i emituje do powietrza substancje zapachowe, które poprawiają samopoczucie i nastrój. Najnowszy model wyposażony jest w moduł generujący jony ujemne.

więcej dalej

Pasek

Bioptron Pro 1

Lampa BIOPTRON PRO 1 - Dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu wzornictwu nowy produkt pasuje do każdego wnętrza. Dzięki nowym przydatnym funkcjom i dodatkom leczenie staje się jeszcze łatwiejsze.

więcej dalej

Pasek

Strzalka