Naczynia Zepter

[nowości] [naczynia] [sztućce] [zestawy kuchenne] [zestawy uzupełniające] [gotowanie] [technologia]

Mistrzowska kombinacja Zeptera

Spraw, by Twoje potrawy były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Sięgnij po naczynia Masterpiece firmy Zepter, w których możesz gotować bez wody, dodatku soli i smażyć bez tłuszczu. Dzięki nim, potrawy zachowują naturalny smak, aromat, kolor, a co najważniejsze, witaminy i sole mineralne. W naczyniach Zepter przygotujesz kilka potraw na jednym źródle ciepła (System Piramidy), zaoszczędzisz 50 proc. czasu potrzebnego na tradycyjne gotowanie oraz do 70 proc. energii. Zepter oferuje kolejne rozwiązanie, które pomoże Ci pozbyć się złych nawyków żywieniowych. Skorzystaj z porady żywieniowej w ramach Programu Dietetyk i zmień swój styl życia już dziś!

Wypróbuj mistrzowską kombinację firmy Zepter, dzięki której
przygotujesz zdrowe posiłki w najwyższej jakości naczyniach
i według indywidualnie dobranej diety.

Naczynia Zepter z wielowarstwowym dnem, wykonane ze stali chromowo-niklowej CrNi 18/10 najwyższej jakości, umożliwiają zdrowe przygotowywanie posiłków. Smak, zapach i wartości odżywcze produktów zostają zachowane w takim stanie, w jakim stworzyła je natura. Naczynia Zeptera to gotowanie bez wody, soli, smażenie bez tłuszczu. Wielowarstwowe dno magazynuje energię, by następnie szybko i równomiernie rozprowadzić ją w naczyniu. Woda znajdująca się w produktach pod wpływem tego ciepła zamienia się w parę wodą, która krążąc w zamkniętych naczyniu, podnosi się ku górze do pokrywki, by następnie schłodzona, opaść na dno, gdzie zostaje ponownie podgrzana tworząc nowy cykl. Dania gotują się więc w naturalnej parze zachowując pełen aromat przygotowywanych potraw.

Można je nabywać w gotowych zestawach lub tworzyć własny komplet z poszczególnych elementów.

Charakterystyczne cechy zepterowskich naczyń to:

Profilaktyka cholesterolowa

W naczyniach Zeptera gotuje się szybko, oszczędnie, zdrowo i smacznie.

Dodatkowo Zepter został uhonorowany przez Instytut Żywności i Żywienia znakiem "Profilaktyka cholesterolowa" przyznawanym w ramach Narodowego Programu Ochrony Serca.

Naczynia

Strzalka