BIOPTRON - ZATOKI

Lampa Bioptron w leczeniu zatokJesienią i zimą częściej niż w innych porach roku nękają nas zaziębienia i różne przypadłości, których przyczyną jest zmniejszenie odporności organizmu.
Jednym ze skutecznych zastosowań światła Bioptron jest łagodzenie przebiegu infekcji bakteryjnych i wirusowych (stany zapalne gardła, uszu, zatok i stawów) oraz zapobieganie objawom depresji nasilających się w okresie zmniejszonego promieniowania słonecznego i krótkiego dnia.
Naświetlanie Bioptronem mogą być stosowane jako terapia samodzielna lub dodatkowa, wspomagająca konwencjonalne metody leczenia. Kompaktowy model aparatu został skonstruowany z myślą o wykorzystaniu domowym przez pacjentów i - po zapoznaniu się z instrukcją - może być używany całkowicie bezpiecznie przez osoby nie znające się na medycynie. Aparat Bioptron powinien znaleźć się w każdym domu. Będzie pomocny całej rodzinie, gdyż każda osoba w każdym wieku może poddać się terapii światłem Bioptron.
Bez obaw można tę terapię stosować także u dzieci - naświetlania są przyjemne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem.
Lekarze i terapeuci potwierdzają pozytywne efekty terapii, szczególnie w leczeniu schorzeń przewlekłych.
Bioptron to bezpieczeństwo dla całej rodziny na jesienne i zimowe dni.
Nie bez powodu jest nazywany światłem zdrowia.
A jakie są ogólne objawy infekcji górnych dróg oddechowych?
Infekcja górnych dróg oddechowych u dzieci jest zwykle wywoływana przez wirusy. Młodsze dzieci są szczególnie podatne na takie infekcje i mogą ich mieć nawet do 8 rocznie. U niektórych dzieci może to prowadzić do znaczącej liczby nieobecności w szkole i niekorzystnie wpływać na szkolne osiągnięcia. Terapia Światłem BIOPTRON może być pomocna w leczeniu tych schorzeń, pobudzając system immunologiczny i przyczyniając się do wyleczenia. Infekcje górnych dróg oddechowych obejmują następujące schorzenia.

PRZEZIĘBIENIE.
To schorzenie dotyka w pewnym momencie życia każdego człowieka i wywołane jest infekcją wirusową (wirusy nieżytu nosa).
Wirusy występują pod wieloma postaciami, dlatego też w ciągu całego życia tak często się przeziębiamy. Objawy przeziębienia rozwijają się w ciągu godzin a nawet dni od infekcji, odznaczając się głównie poczuciem zmęczenia, złym samopoczuciem ogólnym, gorączką i bólem gardła, kichaniem oraz nadmiarem wydzieliny w nosie. Objawy utrzymują się zwykle przez około 5 - 7 dni zanim chory zacznie odzyskiwać zdrowie. Przeziębienia nie można "wyleczyć", ale można leczyć jego objawy. Podczas przeziębienia należy pamiętać o przyjmowaniu dużej ilości płynów i odpoczynku.

INFEKCJA ZATOK.
Zatoki są to przestrzenie wypełnione powietrzem rozmieszczone w kościach twarzy. Infekcja zatok jest wywoływana przez bakterie. Objawy to ból głowy (zwykle czoła), ból twarzy i nadmierna wydzielina z nosa. Powszechne jest leczenie antybiotykami.


Wydruk przyjazna wersja do wydruku

Wstecz

Strzalka