Infekcje górnych dróg oddechowych i schorzenia alergiczne u dzieciInfekcje górnych dróg oddechowych u dzieci są zwykle wywoływane przez wirusy. Czym młodsze dziecko tym bardziej jest podatne na infekcje. Terapia Światłem Bioptron może być pomocna w leczeniu tych schorzeń, pobudzając system immunologiczny i przyczyniając się do wyleczenia. Infekcje górnych dróg oddechowych obejmują następujące schorzenia.


Przeziębienie.


Dotyka każdego człowieka i wywołane jest infekcją wirusową. Wirusy występują pod wieloma postaciami, dlatego w ciągu całego życia często się przeziębiamy. Objawy przeziębienia utrzymują się przez około 5-7 dni zanim chory zacznie odzyskiwać zdrowie.


Infekcja zatok.


Zatoki są to przestrzenie wypełnione powietrzem rozmieszczone w koœciach twarzy. Infekcja zatok jest wywoływana przez bakterie. Objawy to ból głowy, twarzy i nadmierna wydzielina z nosa. Powszechne jest leczenie antybiotykami.


Zapalenie migdałów.


Zapalenie migdałów powodowane jest infekcją migdałków, które umiejscowione są w obrębie gardła. Schorzenie jest dużo częœciej spotykane u dzieci niż u dorosłych a miejscowe epidemie zapalenia migdałów mogą pojawiać się w szkołach. Zapalenie migdałów jest wywołana infekcją wirusową. Głównym objawem jest ostry ból gardła.


Terapia Światłem Bioptron może być pomocna w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych u dzieci, zmniejszając ból i stan zapalny, pobudzając odpowiedź na leczenie oraz stymulując system immunologiczny. Badania przeprowadzone w różnych szpitalach i klinikach wykazały, że Terapia Światłem Bioptron w leczeniu dzieci okazała się skuteczna, bezpieczna i prosta w życiu. Terapia jest bezbolesna i nie wzbudza u dzieci strachu.


Wstecz

Strzalka