Światło Zepter » Bioptron.hg.pl


Bioptron

Czym jest światło BIOPTRON?
System Terapii Światłem BIOPTRON jest opatentowanym na skalę światową urządzeniem medycznym ze specjalnym mechanizmem optycznym, które emituje światło o widmie podobnym do tej części widma elektromagnetycznego, która jest wytwarzana w naturze przez słonce, ale bez promieniowania UV.

Terapia Światłem BIOPTRON może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy. Po dojściu do tkanek energia światła wspomaga proces biostymulacji (co oznacza, że w pozytywny sposób stymuluje różnorodne procesy biologiczne w organizmie a tym samym wzmaga funkcje organizmu).

Terapia przyjazna dla użytkownika, bez użycia farmaceutyków
Technologia BIOPTRON zyskała szerokie zastosowanie i uznanie w medycynie jako środek medyczny przyjazny dla użytkownika, skuteczny i pozbawiony negatywnych cech środków farmakologicznych. W okresie ponad 15 lat badan klinicznych na całym świecie okazała się ona pomocna w zachowawczym leczeniu ostrych i chronicznych obrażen jak również ran pooperacyjnych.
Filozofia Hipokratesa w leczeniu zaczęła ponownie wywierać wpływ na medycynę: "Primum non nocere" ("Po pierwsze - nie szkodzić ") i "Uszanuj uzdrawiającą moc natury".

Zgodnie z Dyrektywą nr 93/42/EEC System Terapii Światłem BIOPTRON został zatwierdzony jako urządzenie medyczne.

UWAGA ! Wystrzegaj sie zakupów z niepewnego i nie sprawdzonego źródła !!!

Kupując u nas w oficjalnej promocji masz gwarancję bezpiecznego zakupu i niskiej ceny.

 

 

Lampa BIOPTRON wspomaga i leczy

Dlaczego Lampa BIOPTRON?

 1. Można się leczyć bez wychodzenia z domu.
 2. Można używać aparat, np. oglądając telewizję.
 3. Najważniejsze dla człowieka, w każdym dniu naszego życia, jest jego codzienne samopoczucie. Wygląd człowieka ma bardzo duży wpływ na jego samopoczucie - można go poprawić do zaraz. Da ci to właśnie światło spolaryzowane, które usunie twoje rany, blizny, wygładzi zmarszczki, wyleczy trądzik, da ci siłe na dalsze dni twojego życia.
 4. Koniec z bólem, tabletkami przeciwbólowymi, które uszkadzają: nerki, wątrobę, trzustkę, szpik kostny, żołądek.
 5. Jeżeli dłużej będziesz się zastanawiać możesz doprowadzić do pogorszenia stanu zdowia twojego i twojej rodziny. Wtedy koszty leczenia będą niewspółmiernie wyższe.
 6. Możesz już od dziś naświetlać profilaktycznie siebie i dzieci. Dzięki temu zapobiegasz wielu chorobom. Już od dziś możesz podnieść odporność swojego organizmu.
 7. Koniec z dolegliwościami, które dręczą twoją rodzinę i znajomych.
 8. W okresie wiosennym dzieci często się przeziębiają i chorują, dlatego warto mieć w domu tą lampę.
 9. Lampa służy całej rodzinie: naświetlać się nią mogą zarówno twoje dzieci jak i rodzice.
 10. Lampa spełnia rolę domowej apteczki, bez której po prostu nie można żyć.
 11. Lekarz dla całej rodziny. :-)

 

 

Najchętniej kupowany asortyment leczniczy Zepter to lampy Bioptron Compact, PRO oraz 2.

Światłoterapia Bioptron polecana jest przez lekarzy na całym świecie.

www.bioptron.hg.pl to pewność zakupu nowego, oryginalnego towaru, z fakturą VAT, gwarancją 24 m-czną i wysyłką z Zepter..

Zobacz także:

Strzalka