Kwiatek AQUA JEBBO Kwiatek

AquaJebbo
Moc fizyki! Naukowo opracowane czyszczące urządzenie parowe

Aqua Jebbo
AQUA JEBBO
wykorzystuje mechanizm parowy

Aqua Jebbo
AQUA JEBBO wytwarza parę
pod ciśnieniem, która wnika głęboko w dywany.

AquaJebbo
Gorąca para z łatwością
zabija roztocza, pleśni i inne mikroorganizmy,

Aqua Jebbo
Sparwiając, że Twój dom jest świeży i dogłębnie czysty.

AQUA JEBBO - OD DZIŚ MOŻESZ UŻYWAĆ TEGO JEDNEGO URZĄDZENIA DO SPRZĄTANIA I PRASOWANIA!

Aqua Jebbo to znacznie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Jest to urządzenie dezynfekujące o wielu twarzach. Wysokie ciśnienie pary łatwo niszczy zarazki i szkodniki, które próbują wprosić się do twojego domu. Przenikająca moc pary sprawia, że roztocza biorą nogi za pas, a Ty możesz cieszyć się swoim domem i zdrową rodziną.

NOWATORSTWO I SKUTECZNOŚĆ

Zepter International wciąż tworzy wyzwania dla naszej percepcji. Dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jedno, Aqua Jebbo to oszczędność miejsca. Jest on wydajnym, wielofunkcyjnym urządzeniem parowym, a jednocześnie także profesjonalnym żelazkiem! Zdezynfekuj swój dom i ciesz się profesjonalnie wyprasowanymi ubraniami. Aqua Jebbo to naprawdę dwa urządzenia w jednym!

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA I CZASU

Przestrzeń to bitwa. Współczesne rodziny muszą radzić sobie z ograniczoną przestrzenią nowoczesnych mieszkań. Aqua Jebbo jest mniejszy od innych urządzeń parowych i jest oferowany z lekkim, profesjonalnym żelazkiem! Jego największą zaletą jest jego szybkość. Twoja rodzina zostanie uwolniona od roztoczy i zarazków dosłownie w ciągu sekund. Aqua Jebbo został stworzony dla Ciebie. Małe rozmiary i rewolucyjna konstrukcja oznaczają, że Aqua Jebbo firmy Zepter jest idealny dla każdego gospodarstwa domowego.

zobacz prezentację AquaJebbo:

Windows Media Windows Media:

56k | 128k | 256k

Real Media Real Media:

56k | 128k | 256k

Strzalka