AQUA JEBBO - System Czyszczenia Parą wodną

Aquajebbo

Czyszczenie parą wodną

Aqua Jebbo wytwarza wydajny strumień pary wodnej o temperaturze 120 stopni Celcjusza, który niszczy roztocza w Twoim domu. Dzięki Aqua Jebbo będziesz mógł zapomnieć, o szkodliwych detergentach. Nasz dom stanie się zdrowszym i bezpieczniejszym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny! Dodatkowo, dzięki możliwości wykorzystania płynu CleanSy AROMA usuniesz z domu nieprzyjemne zapachy i będziesz mógł cieszyć się czystością, która będzie bezpieczna, a Twój dom wypełni relaksujący zapach lawendy.

 

Profesjonalne prasowanie parą wodną

Aquajebbo Dzięki profesjonalnej funkcji Aqua Jebbo - prasowaniu parą wodną, doskonale wyprasujesz każdy rodzaj tkaniny - od materiałów syntetycznych po jedwab, a nawet wełnę! Do tej pory, utrzymanie odzieży w czystości było kosztownym i czasochłonnym zabiegiem. Wyprawy do pralni chemicznych, gdzie nasza odzież poddawana jest zabiegom z wykorzystaniem środków chemicznych, a zatem nasz czas i pieniądze są inwestowane w niesłuszną sprawę. Dodatkowo po takim zabiegu ubrania zużywają się szybciej, kolory bledną, a materiały stają się bardziej podatne na zniszczenie.
Już nigdy więcej! Teraz z Aqua Jebbo możesz profesjonalnie wyprasować każdy element Twojej garderoby.
Sprytne żelazko, które łatwo podłączysz do Aqua Jebbo tworzy mistrzowską kombinację z parą wodną. Czerpie moc z Aqua Jebbo, a przez to jest lżejsze, mniejsze i bardziej poręczne w porównaniu do zwykłego żelazka. Teraz możesz zdezynfekować swoje ubrania nie uszkadzając tkanin. Pomyśl jak doskonale będziesz się prezentować w profesjonalnie wyprasowanych i wolnych od mikroorganizmów ubraniach, a przy okazji oszczędzisz swój czas i pieniądze - wszystko to dzięki profesjonalnemu prasowaniu z Aqua Jebbo!

Akcesoria

Duża szczotka
Aquajebbo Nasz dom jest pełen miejsc, w których zalega brud. Podłogi, ściany to powierzchnie, których sprzątnięcie zajmuje najwięcej czasu. Duża szczotka, wyposażona w dwa rzędy włosia sprawi, że z łatwością i dużo szybciej sprzątniesz podłogę i ściany - ulubione miejsca do rozwoju kolonii roztoczy!
Ze względu na swoje rozmiary oraz elastyczne połączenie szczotka z łatwością dotrze w każde miejscem, a Twój dom będzie naprawdę czysty!

Trójkątna szczotka

Aquajebbo Oprócz podłogi jest wiele miejsc w naszych domach, które trudno utrzymać w czystości. Dlatego też Zepter zaprojektował trójkątną szczotkę.
Doskonale sprawdza się w czyszaczeniu kątów, mebli i innych trudno dostępnych miejsc. Dzięki możliwości przedłużenia oraz elastycznemu połączeniu, dotrzesz do zakamarków nawet w miejscach, które do tej pory były nieosiągalne, tuż przy podłodze, czy pod sufitem.

Dysza parowa

Aquajebbo Dysza parowa doskonale sprawdzi się w kuchni i łazience. Przy jej pomocy pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń ze swojej kuchi i łazienki bez konieczności zastosowania środków chemicznych. Wysokowydajny strumień pary wodnej oczyści powierzchnie Twojej kuchenki, czy zakamarki w okolicy rur odpływowych.
Teraz Twój dom będzie nieskazitelnie czysty!
Możesz także zdezynfekować toaletę nie wydając ani grosza na drogie detergenty.
Wystarczy że zamontujesz, specjalnie zaprojektowaną szczoteczkę i wówczas za pomocą pary wodnej, dokładnie oczyścisz okolice grzejnika, czy przestrzenie między glazurą w łazience.

Końcówka do czyszczenia szyb i luster
Aquajebbo Wszyscy wiem jak trudno utrzymać okna i szyby w naszym domu. Nawet najdroższe detergenty pozostawiają smugi, a ponadto mogą zniszczyć drewniane ramy.
Aqua Jebbo posiada specjalną gumową końcówkę do mycia szyb, za pomocą której przy użyciu pary wodnej umyjesz każdą szybę, pozostawiając ją czystą i bez smug. Nie musisz już korzystać ze szkodliwych środków chemicznych!

Funkcja profesjonalnego prasowania
Aquajebbo Aqua Jebbo jest niezwykle szybkie i łatwe w użyciu - nawet jeśli już jesteś spóźniony - masz czas, aby doprowadzić swój strój do perfekcji!

Użyj Aqua Jebbo, aby w delikatny sposób odświeżyć ubranie, pożegnać się z pralniami, a powitać nowe życie, w którym będziesz mieć więcej wolnego czasu i pieniędzy!

To lekkie i łatwe w obsłudze, a ponadto wykorzystujące siłę natury - a funkcja profesjonalnego prasowania sprawi, że spojrzysz na profesjonalne prasowanie z nowej perspektywy!

Z Aqua Jebbo, nie tylko Twoje ubrania będą świeże i czyste, ale także z łatwością wyczyścisz firanki, zasłony bez ich zdejmowania, a także usuniesz z nich roztocza i inne mikroorganizmy!

Zapomnij o swoich obawach i dzięki Aqua Jebbo zapewnij sobie i swojej rodzinie bezpieczne otoczenie i nienaganny wygląd!

 

 

Strzalka